Blog

Kameraman na svadbu I.

PREČO POTREBUJETE KAMERAMANA?

Snúbenci sa počas plánovania svadby dostanú k bodu, kedy sa rozhodujú, v akej forme si chcú uchovať spomienky na ich veľký deň. Stačí zopár fotografií alebo je lepšou voľbou svadobné video?

PREČO POTREBUJETE KAMERAMANA?

Vraví sa, že základným zdrojom spomienok každej správnej svadby sú fotky. Tie môžu zachytiť chvíle šťastia, radosti, alebo len zdokumentovať zaujímavé okamihy vašej svadby.

Po svadobných fotografiách, ktoré vystihujú krásu a jedinečnosť momentov vášho vlastného svadobného dňa túži naozaj každá nevesta. Nahliadnite do našej galérie svadobných fotiek a v prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Fotky však nie sú už jediným dostupným zdrojom ako uchovať chvíle minulé. Do obľuby sa dostáva aj ďalší spôsob zaznamenávania spomienok. A tým je video.

O videu môžeme uvažovať ako o 25 fotkách za 1 sekundu záznamu. Presne toľko snímkov kameraman zachytí počas jednej sekundy videa. Fotka dokáže zachytiť len jeden dokonalý moment, kým video zachytáva tieto momenty v pohybe. To fotografia nikdy nedokáže.

Na váš veľký deň sa už nemusíte opakovane pozerať len na vyretušovaných statických fotografiách. Naopak, môžete si ho prehrávať znova a znova, ako váš obľúbený film.

Ak je tento film správne citovo uchopený a zachytáva tú správnu emóciu, dokáže vyobraziť jedinečnú atmosféru vašej svadby. Je viac než pravdepodobné, že takéto svadobné video vás dokáže dojať k slzám aj dlhé roky po svadbe.

Videozáznamom sa navyše môžete pochváliť aj svojim známym a rozposlať ho celej vašej blízkej či ďalekej rodine. Tá pravdepodobne už pár hodín po svadbe bude dychtivo očakávať, kedy ju bude môcť znovu prežiť prostredníctvom svadobného videa. Jednoducho povedané, s videom spomienky na váš najdôležitejší deň už nikdy nevyblednú.

Ako ďalej postupovať pri hľadaní kameramana na svadbu sa dočítate v našom ďalšom článku Kameraman na svadbu Časť 2 - Kameraman amatér alebo profesionál?

 

Autor: Brian Blan
Tochichi.sk